CEMS Chance, czyli warsztaty jak zaplanować swoją przyszłość

2017-05-11 13:24:06 (ost. akt: 2017-05-11 13:31:00)
CEMS Chance, czyli warsztaty jak zaplanować swoją przyszłość

Autor zdjęcia: Organizator

XII edycja wydarzenia CEMS Chance odbędzie się w dniach 16-19 maja 2017 w Warszawie. Cykl warsztatów, szkoleń i paneli dyskusyjnych ma na celu przybliżyć uczestnikom metody osobistego doskonalenia się, poznawania samego siebie, czy planowania własnej przyszłości.

CEMS Chance to innowacyjny projekt skierowany do wszystkich uczniów klas III gimnazjum oraz I klas szkół ponadgimnazjalnych. Projekt ma na celu pomoc młodym ludziom w podjęciu decyzji edukacyjnych i zaplanowaniu ścieżki zawodowej.

Dwa razy do roku (w maju i grudniu) w ramach projektu zapraszamy młodych ludzi z całej Polski na 4-dniową konferencję do Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Cykl warsztatów, szkoleń i paneli dyskusyjnych przybliża Uczestnikom metody osobistego doskonalenia się, poznawania samego siebie, czy planowania własnej przyszłości. Diagnoza predyspozycji zawodowych, budowanie ścieżki kariery, klockonomia (warsztaty ekonomiczne) oraz doskonalenie umiejętności miękkich to tylko niektóre z tematów poruszonych podczas poprzednich edycji CEMS Chance.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. polonistka #2271554 | 94.254.*.* 23 cze 2017 15:04

    czy wyjazd z uczniami to będzie liczony w nadgodzinach jak tu: http://www.eporady24.pl/nadgodziny_podcz as_wyjazdu_sluzbowego,pytania,2,14,3353. html ? Czy zatrudnienie z KN nie zakłada takich dodatków?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz