Geodeci będą rozmawiać o technologii i studenckich badaniach

2016-04-25 10:50:55 (ost. akt: 2016-04-25 11:42:38)
Geodeci będą rozmawiać o technologii i studenckich badaniach

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

W czwartek, 29 kwietnia odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Kół Naukowych Geodezji i Gospodarki Przestrzennej. Spotkanie będzie poświęcone technologiom stosowanym w geodezji. Geodeci będą dyskutować w Centrum Konferencyjno - Ekspozycyjnym "Stara Kotłownia".

Podczas konferencji geodeci będą wymieniać doświadczenia w sprawie studenckiej działalności badawczej na uczelniach krajowych i zagranicznych. Głównym tematem będą nowoczesne technologie stosowane w geodezji oraz kształtowanie struktur przestrzennych z uwzględnieniem rozwoju zrównoważonego.

Podczas obrad zostaną poruszone takie zagadnienia jak: techniki satelitarne w geodezji, gospodarowanie przestrzenią rolniczą czy nowe tendencje w gospodarce nieruchomościami.

Organizatorami konferencji są Katedra Planowania i Inżynierii Przestrzennej UWM i Instytut Geodezji przy współpracy z geodetami z Łotwy i Litwy.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ELIZABETH WALTER #2855821 | 208.77.*.* 24 sty 2020 17:28

    GRUPA LENDING-TREE GROUP INC Czy pozwoliłeś sobie na uzyskanie pożyczek Pożyczka na spłatę długu? Pożyczka na rozpoczęcie działalności, którą chcesz prowadzić? Pożyczka na cele edukacyjne? Pożyczka na zakup mieszkania? Pożyczka na zakup tego wymarzonego samochodu? Nie szukaj dalej, LREEING TREE INC oferuje pożyczki Brak ukrytych płatności od 1000 do 20 000 000 EUR / USD / POUNDS Przy bardzo niskim współczynniku uczestnictwa wynoszącym 3% Stworzyliśmy sieć kredytową i zaopatrzeniową pomoc finansowa dla klientów na całym świecie. Staramy się utrzymać nasz standard doskonałości Oferowanie naszych usług o każdej porze dnia. Udzielamy pożyczki tym, którzy potrzebują pomocy finansowej w wysokości od 1 do 20 lat Nasze usługi obejmują również . prawdziwe finansowanie . inwestor nieruchomości, . kredyty budowlane, . pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, . kredyty mieszkaniowe . Pożyczki konsumenckie, . Pożyczki FHA, . pożyczki osobiste, . kredyty samochodowe i itp. Jeśli potrzebujesz pożyczki lub pomocy finansowej, skontaktuj się z nami email: lendingtreegroupinc@gmail.com email: lending-tree@outlook.com WhatsApp: +1 213 419 2419 Z poważaniem

    ! - + odpowiedz na ten komentarz