Dni Humana rozgrzały Kortowo

2016-04-19 19:23:59 (ost. akt: 2016-04-19 19:36:02)
Dni Humana rozgrzały Kortowo

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Ile kosztuje skserowanie jednej kartki A4 na Wydziale Humanistycznym, ile schodków prowadzi do drzwi wydziału, ile kosztuje słynny kebab „humanka” i autobusami jakich linii dojedziemy do Humana? To tylko niektóre z pytań z jakimi we wtorek zmagali się studenci podczas X Dni Humana.

We wtorek podczas X. Dni Humana studenci zmierzyli się z pytaniami dotyczącymi Wydziału Humanistycznego. Prócz boju wydziałów zainteresowani mogli wziąć udział w grach i zabawach m.in. z językiem niemieckim, warsztatach i indywidualnych konsultacjach z wykładowcami.

Reprezentanci filologii angielskiej i historii walczyli do samego końca i otrzymywali taką samą liczbę punktów, więc stanęli do wielkiej dogrywki. Musieli odpowiadać na pytania dotyczące kierunku studiowanego przez ich przeciwników. Walkę wygrali i zdobyli puchar studenci historii.

W środę ostatni dzień X. Dni Humana. Na plaży kortowskiej wystąpią znani i lubiani artyści, odbędzie się też mecz kadra kontra studenci. Szczegółowy plan atrakcji jest dostępny na stronie uwm.edu.pl/human/

ezpKomentarze (6) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. filolog #1979487 | 178.235.*.* 20 kwi 2016 22:06

  jestem na ostatnim roku studiów filologicznych, a pracę znalazłem już na trzecim roku. Do tej pory oszczędziłem ponad 35 tysięcy złotych. Generalizacje typu 'po humanie nie ma pracy' proszę więc włożyć między bajki. Pozdrawiam

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  1. M. #1978795 | 213.184.*.* 19 kwi 2016 22:02

   Zupełnie nie zgadzam się z komentarzem poniżej. UWM jest uczelnią, która jak żadna rozumie potrzeby swoich studentów oraz jest im przyjazna. Wiem to, bo sam mam zaszczyt na niej studiować. Nie żałuję ani chwili spędzonej na tym Uniwersytecie! Drogi Przedmówco! Chciałbym podkreślić, że prestiż uczelni nie zawsze idzie w parze z solidnym wykształceniem, a stanowi w dużej mierze powód do głupkowatego lansowania się i myślenia, że jest się nie wiadomo kim. Nie muszę chyba przypominać, że nie każdego stać na studiowanie na Porządnej Uczelni. Ty, jako absolwent Politechniki powinieneś to wiedzieć. Zaliczyłeś na tyle żenującą wpadkę, że watpię w twoje PORZĄDNE WYKSZTAŁCENIE!! PS. Tak dla jasności Przedmówco: wykształcenie a zawód to dwie różne rzeczy. Miłość, kasa i prestiż przemija, a wykształcenie zostaje!!!

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)