II Bieg Uniwersytecki w Olsztynie. Zdjęcia!

2015-05-23 13:56:59 (ost. akt: 2015-05-23 14:14:18)
II Bieg Uniwersytecki w Olsztynie. Zdjęcia!

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

372 osoby wystartowały w II Biegu Uniwersyteckim w Kortowie. Biegacze i biegaczki do pokonania mieli 10 kilometrów. Trasę wyznaczono na terenie kortowskiego kampusu. Najszybszy był Pieterczyk Damian z olsztyńskiej straży pożarnej, trasę pokonał w 32 minuty i 13 sekund.

Trasa II Biegu Uniwersyteckiego przebiegała przez kampus uniwersytecki nad Jeziorem Kortowskim. Do przebiegnięcia mieli 10 km, ulicami i ścieżkami Kortowa.

Najlepsi w biegu głównym w klasyfikacji generalnej oraz kategoriach wiekowych otrzymali cenne nagrody: karty podarunkowe sklepbiegowy.com o wartości od 200 do 700 zł. Dodatkowo uczestnicy walczyli w kategorii najlepszego studenta UWM, najlepszego pracownika UWM i najlepszego dziennikarza.

Biegowi towarzyszył Festiwal Telewizyjnych Filmów Sportowych MARATON, a wszystko to zorganizowali Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Klub Sportowy AZS UWM, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, żeby uczcić kolejną, szesnastą już rocznicę powstania Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB