Kortowiada: opowiedz nam swoją historię

2014-05-08 10:21:30 (ost. akt: 2014-05-13 10:52:42)
Kortowiada: opowiedz nam swoją historię

Autor zdjęcia: Paweł Kicowski

Każda kolejna Kortowiada, to źródło niesamowitych historii, niezapomnianych wydarzeń i beztroskiej zabawy. Jeśli chcielibyście podzielić się swoimi wrażeniami, wspomnieniami lub zdjęciami z największych juwenaliów w Polsce - napiszcie do nas!

Już 14 maja, rozpocznie się Kortowiada - największe i najlepsze juwenalia w całej Polsce, w których co roku udział bierze około 100 tys. osób. W tym roku z okazji 55 urodzin, Kortowiada została wydłużona aż do pięciu dni a na scenę, wracają autorzy słynnego hymnu juwenaliów, zespół Enej. W tym roku, obok stałych elementów takich jak Bój Wydziałów, Wybory Miss Wenus czy Wystrój Akademików, organizatorzy zaplanowali, wiele nowości. Paint Powder Fight, turniej frisbee, mecz koszykówki na wózkach i bicie nowego rekordu z pewnością przyciągną uwagę tłumów.

Każdy, kto chociaż raz przemaszerował przez Olsztyn wraz z Paradą Wydziałów, w deszczu bawił się pod sceną na Górce Kortowskiej lub skosztował niedzielnego śniadania na plaży, na zawsze zapamięta klimat studenckiego święta, a wszystko to co zobaczył i przeżył, na długo zostanie w jego pamięci. Dlatego też, chcielibyśmy abyście razem z nami przeżywali te niesamowite dni.

Jeśli macie jakieś zabawne lub straszne historie i wspomnienia z poprzednich juwenaliów, chcielibyście podzielić się swoimi spostrzeżeniami bądź też wrażeniami z tegorocznej Kortowiady, czy po prostu pokazać nam, jak bawicie się podczas studenckiego święta - napiszcie do nas!

Wasze opowieści, mogą zaistnieć na jednym z naszych portali. Wystarczy tylko, że dołączycie do grona naszych dziennikarzy obywatelskich. Jak to zrobić?

Wystarczy że zarejestrujesz swoje konto w naszym Systemie Dziennikarstwa Obywatelskiego. Utworzenie własnego profilu zajmie Ci tylko chwilę!

1. Zarejestrujesz Swoje konto. Wypełniając dane, pamiętaj o podaniu aktualnego adresu e-mail.
2. Kliknij na link aktywacyjny, który otrzymasz w e-mailu. Zaloguj się do serwisu.
3. Uzupełnij swoje dane, załóż swój profil i zacznij pisać!

jr

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB