Walentynka z książką w tle

2014-02-05 17:02:13 (ost. akt: 2014-02-05 17:09:08)
Walentynka z książką w tle

Autor zdjęcia: Paweł Kicowski

Zbliżają się Walentynki – święto zakochanych. Biblioteka Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego dołącza do przygotowań walentynkowych.

– Chcemy trochę rozbudzić wyobraźnię i kreatywność, aby walentynkowe upominki czy dowody sympatii były wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, a jednocześnie miały związek z książkami. Stąd pomysł konkursu „Walentynka z książką w tle” - informuje Elżbieta Budnik, dyrektor biblioteki OSW.

Konkurs literacko-artystyczny zawiera kilka propozycji konkursowych:
1 - Stworzenie walentynki ze starej książki lub czasopisma,
2 – Podanie propozycji książki, którą można komuś ofiarować z okazji walentynek (zgłoszenie powinno zawierać: autora, tytuł, krótką recenzja od 0,5 do 1 strony druku),
3 – Wykonanie praca graficznej (zdjęcie, rysunek, obrazek) o tematyce konkursowej,
4 – Ułożenie walentynkowego wiersza.

Można wybrać jedną lub kilka z propozycji zadań konkursowych.

Prace konkursowe należy dostarczyć do biblioteki OSW do dnia 11 lutego (można też przysłać na e-mail bibliotekaosw@gmail.com - to, co można zrobić w wersji elektronicznej). Praca powinna być zaopatrzona w dane: imię, nazwisko, rok i kierunek studiów, nr telefonu.

Uczestnik, zgłaszając się do konkursu, tym samym deklaruje, że praca konkursowa jest jego własna oraz wyraża zgodę na opublikowanie jej w formie elektronicznej i papierowej.

Czekamy na kreatywne pomysły, z prac konkursowych stworzona zostanie wystawa, którą będzie można obejrzeć 14 lutego.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Maja proponuje #2163935 | 83.242.*.* 20 sty 2017 13:08

    Myślę, ze książki Marty W. Staniszewskiej będą doskonałym prezentem dla zaczytanych w romansach z dreszczykiem kobietach. Ponadto bardzo fajna książka idealna dla kobiety na walentynki "Moje życie bez ciebie" Wysocka-Kalkowska Anna i tytuł by pasował polecam - warto się zainteresować a dla faceta hm..... lubi facet humor i chce się pośmiać - to polecam książki pełne humoru przykład Janek herbu pół krowy - Michała Krupy - trudno dać facetowi o miłości romanse jeśli interesuje przykładowo historia to coś w tej tematyce

    ! - + odpowiedz na ten komentarz