Na ciemnej stronie księżyca słychać Pink Floyd

2013-06-16 21:53:35 (ost. akt: 2013-06-19 11:11:59)
Na ciemnej stronie księżyca słychać Pink Floyd

Spragnieni nowych, fascynujących doznań? Jest okazja na przeżycie czegoś nowego w olsztyńskim planetarium. Fanom zespołu Pink Floyd, tym bardziej mogą szybciej zabić serca.

W olsztyńskim planetarium była, i nadal jest, okazja na artystyczne doznania z muzyką legendarnej grupy Pink Floyd w tle. Po czterdziestu latach od wydania albumu "The Dark Side of the Moon", można doświadczyć efektownego miksu w postaci graficznych projekcji, układów tanecznych i oczywiście muzyki.

Pod kopułą planetarium można było podziwiać wizualizacje i taniec grupy tanecznej, ale najważniejsze w tym projekcie były utwory z albumu, który uczynił z członków grupy Pink Floyd gwiazdy. Połączenie kilku elementów sztuki, zaowocowało dawką mocy wrażeń przestrzennych, a treść pokazu wzbudzał nutkę refleksji u publiczności.

Po sukcesie premiery projektu „Księżyc w Poetyce Pink Floyd", organizatorzy postanowili kontynuować dobrą passę, i wystawiać pokaz regularnie. Dariusz Nowiński, który jest pomysłodawcą tej niekomercyjnej inicjatywy, może być dumny ze swego dzieła. Kolejne projekcje 27 i 28 lipca. Nie warto przegapić!

Radosław Sołyga

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB