Kortowiada 2013: To był fest Kortofest!

2013-05-24 19:35:49 (ost. akt: 2013-05-25 08:08:44)
Kortowiada 2013: To był fest Kortofest!

Autor zdjęcia: Radosław Sołyga

Tegoroczna, czwarta już edycja muzycznej imprezy na Promenadzie Absolwentów zyskała kolejne grono fanów. Z roku na rok Kortofest cieszy się coraz większą renomą.

Przez kilka godzin studenci świetnie się bawili mając wokół siebie dobrą muzykę, pogodę może nie słoneczną, ale na pewno lepszą od czwartkowej oraz fantastyczną atmosferę.Każdy, kto postanowił wybrać się na tegoroczny Kortofest, otrzymał dawkę dobrej muzycznej energii w postaci mieszanki rocka, metalu i punku. Z czasem na kortowskiej plaży pojawiało się coraz więcej spragnionych dobrej zabawy studentów. Mimo że impreza trwała ponad 7 godzin, to nikt nie narzekał na nudę.

Zwycięzcą tegorocznej edycji okazał się zespół Straight Jack Cat. Na członków zespołu posypał się deszcz nagród, z których najciekawsze to sesja nagraniowa oraz możliwość nagrania teledysku. Zwycięstwo smakuje tym bardziej, ponieważ konkurencja postawiła poprzeczkę bardzo wysoko.

Największą atrakcją Kortofestu okazał się jednak występ zespołu Blade Loki. Zaprezentowali czysty punk-rock wywołując entuzjastyczne reakcje. Dość powiedzieć, że dali czadu.

Na imprezie wystąpiły również takie zespoły jak Pedal Distorsionador, Messa, The Naked Brown, Kind Off, The Washing Machine oraz The Sin Company. Przed studentami jeszcze multum emocji na Kortowiadzie!

Radosław Sołyga

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB