Kortowiada 2013: Miss Wenus została...

2013-05-23 20:56:58 (ost. akt: 2013-05-24 11:57:41)
Kortowiada 2013: Miss Wenus została...

Autor zdjęcia: Radosław Sołyga

W pierwszym dniu Kortowiady odbyły się wybory Miss Wenus. Najpiękniejszą studentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego została Iwona Grodzicka z Wydziału Prawa i Administracji.

Po Paradzie Wydziałów (w której udział wzięło ponad 18 000 studentów) odbyły się tradycyjne wybory Miss Wenus, podczas których wybierano najurodziwszą dziewczynę Kortowiady. Szesnaście kandydatek prezentowało się między innymi w koszulkach wydziałowych, sukniach ślubnych i strojach bikini. Jury oceniało nie tylko wygląd, ale też grację uczestniczek. Brały one udział w humorystycznych, muzycznych scenkach i pokazach układów tanecznych.

Obecni, często przebrani w fantazyjne stroje, głośno dopingowali dziewczyny ze swoich wydziałów. Piękno studentek odstraszyło deszcz, a chociaż chmury wciąż wisiały nad wesołym Kortowem, nie miały odwagi uronić nawet kropli, by nie przeszkodzić uczestniczkom w prezentowaniu swych wdzięków.

Jury miało niełatwy orzech do zgryzienia. Ostatecznie zwyciężyła Iwona Grodzicka z Wydziału Prawa i Administracji. Wicemiss zostały Agata Jachmiowicz z Wydziału Humanistycznego i Patrycja Polakowska z Wydziału Nauk o Środowisku. Ostatnia z pań była niekwestionowaną faworytką tłumu. Zdobyła tytuł Miss Publiczności w głosowaniu studentów i Miss Stomilu, dzięki pomocy kibiców naszej dumnej, olsztyńskiej drużyny.

Ci, którzy nie mieli okazji ujrzeć naszych pięknych miss, nie muszą się martwić! Olsztyn jest miastem pięknych kobiet. Wystarczy się tylko rozejrzeć...Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB