Internet dla studentów – jaki sprawdzi się najlepiej?

2024-04-03 21:06:28 (ost. akt: 2024-04-04 21:37:12) Artykuł sponsorowany
Internet dla studentów – jaki sprawdzi się najlepiej?

Potrzebujesz stabilnego internetu w korzystnej ofercie na studia? Internet mobilny może być przyjazny dla studenckiego portfela, a dodatkowo pozwoli Ci uczyć się w zgodzie z własnym rytmem. Niezależnie od tego, czy jesteś na uczelni, dołączasz do wykładu zdalnie, czy przygotowujesz się do kolokwium w ulubionej kawiarni – z Orange Flex możesz studiować swobodnie!

Nielimitowany internet mobilny przez cały rok akademicki i na wakacje


W trakcie roku akademickiego czeka Cię wiele wyzwań. Góra materiału do nauki, wykładów i seminariów, wynajmowane pokoje, łączenie nauki z pracą, dojazdy do domu rodzinnego... Z trudami życia studenckiego pomoże Ci się uporać internet mobilny, najlepiej bez limitów! Nielimitowany internet mobilny UNLMTD w pakiecie na 7 lub 30 dni znajdziesz w Orange Flex: https://flex.orange.pl/uslugi/internet-bez-limitu

• Studenckie mieszkanie lub akademik

Współdzielenie sieci w akademiku lub wynajętym mieszkaniu czasem prowadzi do lagów i problemów z łącznością. Zresztą jeśli często się przeprowadzasz, nie zawsze opłaca się mieć wielomiesięczną umowę. Nielimitowany internet mobilny pozwala Ci korzystać z sieci na własnych zasadach. Na laptopie czy routerze posłuży Ci jako internet domowy. Wystarczy, że włożysz kartę SIM do routera. W Orange Flex możesz mieć za darmo dodatkowe karty SIM lub eSIM tym samym numerem (1, 2 lub 3 karty SIM w zależności od planu).

• Uczysz się, skąd chcesz

Biblioteka to miejsce, gdzie w trakcie studiów spędzisz wiele godzin. Tam uczysz się, piszesz prace i przygotowujesz się do egzaminów. Dzięki internetowi mobilnemu nie musisz łączyć się z otwartym hotspotem, jeśli chcesz skorzystać z sieci. Możesz też bez problemu zmienić otoczenie i pouczyć się przy kawie w ulubionej kawiarni, a wiosną – w bibliotecznym lub wydziałowym ogrodzie, gdzie nie ma dostępu do internetu.

• W podróży

Internet mobilny przyda Ci się w podróży, np. w drodze do domu na długi weekend. Dzięki temu pozostajesz w łączności i możesz np. swobodnie oglądać serial, jadąc busem na drugi koniec Polski.

Przyjazny internet dla studentów? To możliwe w Orange Flex!


Orange Flex to oferta komórkowa dla studenta, która oprócz możliwości skorzystania z pakietów internetu bez limitu, zapewnia także:

Dużą liczbę gigabajtów – masz do wyboru plany od 30 do 150 GB, a do tego w promocji studenckiej zgarniasz za darmo dodatkowe 6 x 50 GB, czyli aż 300 GB na semestr! Dużo internetu to komfort psychiczny, zwłaszcza w trakcie sesji lub pisania pracy dyplomowej.

Szybki internet 5G – pobierzesz bez problemu obszerne materiały dydaktyczne i połączysz się swobodnie na zdalne wykłady bez zacinania.

Opcję dzielenia się internetem – w domu ze współlokatorami, a także innymi studentami podczas projektów. Użytkownicy Flexa mogą przesyłać sobie GB.

• [Social Pass – social media bez ograniczeń to dobry sposób, aby być na bieżąco z życiem studenckim poza terenem uczelni. A w Orange Flex social media i komunikatory nie zużywają Ci GB z planu.

Dodatkową kartę SIM lub eSIM z tym samym numerem za 0 zł – daje Ci stały dostęp do internetu na smartfonie, tablecie, smartwatchu lub laptopie – bez konieczności polegania na Wi-Fi. To oznacza, że możesz pracować, uczestniczyć w zajęciach online lub robić badania w dowolnym miejscu.

Zastanawiasz się, co z Twoim planem, kiedy wyjedziesz za granicę w ramach wymiany studenckiej albo na gap year? Jeżeli nie chcesz w tym czasie korzystać z polskiego numeru, bo kupujesz lokalny, w każdej chwili możesz bez problemu zawiesić swój Plan Flex! Masz 6 miesięcy, by wrócić do usługi, zachowując swój numer.

Ofertę pełną udogodnień dla studentów znajdziesz w Orange Flex: https://flex.orange.pl/flex-dla-studentow

Orange Flex dla studentów


Orange Flex to alternatywa dla abonamentów i ofert na kartę. Dzięki swojej konstrukcji zapewnia:

Elastyczne warunki – oferta komórkowa w subskrypcji zamiast wiążącej umowy? To idealne rozwiązanie na rok akademicki, ponieważ w każdej chwili możesz zmienić plan na wyższy lub niższy.

Wygodne płatności – wystarczy raz podpiąć kartę w apce i nie musisz więcej zaprzątać sobie tym głowy. Możesz też płacić BLIKIEM ze swoich środków na koncie.

Zarządzanie w aplikacji – nie musisz z każdą sprawą dzwonić na infolinię czy chodzić do salonu. Orange Flex jest ofertą w pełni samoobsługową. Przy przenoszeniu numeru wybierz kartę eSIM, to nie będziesz nawet czekać na kuriera, tylko aktywujesz usługę od razu!

W Sejfie GB nic się nie marnuje – zostały Ci GB na koniec miesiąca? Bez stresu, w Orange Flex nic nie przepada – niewykorzystane GB czekają w Sejfie GB aż przez 6 miesięcy. Zużyj, kiedy chcesz i na co chcesz.

Pobierz aplikację Orange Flex i zyskaj wygodną ofertę komórkową oraz możliwość korzystania z nielimitowanego internetu mobilnego – na wszystkie potrzeby na uczelni i poza nią.

Tagi: s e o

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB