Studencka Poradnia Prawna wznawia działalność

2017-03-07 13:52:44 (ost. akt: 2017-03-07 13:18:14)
Studencka Poradnia Prawna wznawia działalność

Zdjęcie jest ilustracją do treści

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Dzisiaj (07.02) swoją działalność po przerwie wznowiła Studencka Poradnia Prawna, funkcjonująca w budynku Starostwa Powiatowego w Olsztynie. Wszyscy najbardziej potrzebujący mogą tam uzyskać porady prawne od studentów i absolwentów Wydziału Prawa i Administracji UWM.

Studencka Działalność Prawna na krótko zawiesiła swoją działalność z powodu przerwy międzysemestralnej. Dzisiaj jednak znów ruszyła i wszyscy najbardziej potrzebujący mogą tam uzyskać pomoc prawną. Kto jej udziela? Tradycyjnie studenci i absolwenci Wydziału Prawa i Administracji UWM.

Poradnia działa w budynku Starostwa Powiatowego w Olsztynie (Plac Bema 5, pok. nr 6). Porady są udzielane w formie pisemnej po uprzedniej konsultacji z pracownikami naukowymi UWM. Zazwyczaj na kolejnym spotkaniu po upływie dwóch tygodni.

Na pierwszą wizytę w poradni warto zabrać dokumentację bazową. Z porad mogą skorzystać (zgodnie z założeniami) najbardziej potrzebujące osoby, których nie stać na pomoc prawnika. Nie mogą z nich natomiast skorzystać przedsiębiorcy i osoby, które już korzystały z profesjonalnej obsługi prawnej.

Porady można uzyskać we wtorki, środy i czwartki w godzinach 8.00-14.00.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB