Dla każdego coś miłego, czyli konferencje i spotkania na UWM

2016-11-02 17:33:35 (ost. akt: 2016-11-02 15:59:32)
Dla każdego coś miłego, czyli konferencje i spotkania na UWM

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski przygotowuje się na mroźne, listopadowe dni. Nadchodzące konferencje naukowe i spotkanie dla przedsiębiorców na pewno rozgrzeją umysły uczestników. Co i kiedy wydarzy się na UWM?

W środę (9 listopada) o godzinie 11:00 w Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM (ul. Prawocheńskiego 9) przedsiębiorcy będą uczestniczyć w spotkaniu „Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich". Eksperci przedstawią kompleksową ofertę Programu Inteligentny Rozwój na wszystkich etapach realizacji; możliwości jakie dają innowacyjnym firmom inne formy wsparcia (również finansowane z Funduszy Europejskich) oraz korzyści płynące z innowacyjnego podejścia do biznesu i możliwość podejmowania innowacyjnych wyzwań. Po spotkaniu przedsiębiorcy będą mogli liczyć na uzyskanie fachowych porad.

Z kolei w dniach 17-18 listopada na Wydziale Humanistycznym odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa pt. „Wartości i wartościowanie we współczesnej humanistyce: perspektywa filozoficzna, lingwistyczna, komunikacyjna”. Weźmie w niej udział ponad 90 badaczy i badaczek z Polski, Czech, Francji, Kazachstanu, Rosji i Ukrainy. Nie zabraknie przedstawienia stanowisk badawczych oraz dyskusji nad kategoriami wartości i wartościowania w ujęciu teoretycznym i metodologicznym.

23 listopada o godz. 10.00 w Bibliotece Uniwersyteckiej (sala nr 306) rozpocznie się konferencja pt. „Gospodarowanie zasobami wód śródlądowych w regionie Warmii i Mazur”. W ramach 3 sesji tematycznych zostaną przybliżone zagadnienia związane ze stanem ekosystemów wodnych w regionie Warmii i Mazur oraz rybackim, wędkarskim i turystyczno-rekreacyjnym wykorzystaniem wód śródlądowych.

pj

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Absolwentka UWM (żeby nie było) #2104442 | 94.254.*.* 3 lis 2016 06:46

    Całkowicie popieram! Uczelnie powinny być prywatne, wtedy skończyłoby się koryto dla pseudonaukowców z Uniwersytetu Miejsko-Wiejskiego

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. nero #2104409 | 95.160.*.* 2 lis 2016 23:58

    UWM to fabryka bezrobocia, a te ich konferencje to wyciąganie pieniędzy z UE, tak jak to było z poprzednią konferencją za które UWM musi oddać 300 tys złotych.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz