Kandydatki do Miss Wenus 2016 zapraszają na show!

2016-05-17 11:00:52 (ost. akt: 2017-05-16 22:25:27)
Kandydatki do Miss Wenus 2016 zapraszają na show!

Autor zdjęcia: mat. promocyjne RUSS

W sieci pojawił się film Samorządu Studenckiego UWM, promujący Wenus Show 2016, który odbędzie się podczas tegorocznej Kortowiady. Zobacz jak prezentują się wszystkie kandydatki do tytułu najpiękniejszej studentki. Która podoba Ci się najbardziej?



Każdego roku o koronę Miss Wenus walczą studentki wszystkich wydziałów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. O tym, która kandydatka włoży koronę, dowiemy się już w czwartek!

Zobacz zdjęcia z wcześniejszych sesji i warsztatów kandydatek do tytułu Miss Wenus 2016 i zagłosuj w naszej sondzie!




Najpiękniejsza studentka I sesji zdjęciowej Miss Wenus:
Alicja Biegalska - WH
1.19%
Joanna Rudzik - WPiA
1.29%
Aurelia Ivanov - WNM
8.99%
Brygida Dąbrowska - WBiB
3.04%
Ewa Ambrochowicz - WKŚiR
4.04%
Małgorzata Pawłowska - WNoŚ
1.34%
Julia Wardzińska - WMiI
0.78%
Klaudia Szydłowska - WS
3.55%
Klaudia Przybojewska - WGIPB
0.83%
Marta Dawidczyk - WT
1.14%
Marta Krajnik - WMW
11.28%
Patrycja Ślubowska - WBZ
4.11%
Paulina Wołosz - WNE
10.11%
Zofia Perkowska - WNT
16.24%
Żaneta Dąbkowska - WNS
16.34%
Maja Niewiadomska - WNoŻ
15.72%

*****

*****



*****

Przypominamy szczegółowy program!

ŚRODA - 18.05

13:00 - II Kortowiadowy Bieg Przełajowy - 5700 metrów (Stadion Główny)
15:00 - Wystrój Akdemików
16:00 - III Integracyjny Mecz Koszykówki na Wózkach (Hala Sportowa Kortowo)
17:00 - ZUMBA - Próba pobicia rekordu Polski (Stadion Główny)
18:00 - Hatowiada Ultimate Frisbee - mecz pokazowy (Stadion Główny)
21:00 - Namiot Silent Party - zagrają DJ Cezar, DJ Carter, DJ Jack Grand (Kort tenisowy obok Plaży Kortowskiej)

CZWARTEK - 19.05

10:00 - Parada Wydziałów ulicami Olsztyna (Stare Miasto)
13:00 - Wenus Show - wybór najpiękniejszej studentki UWM (Stadion Główny)
19:00 - Noc folkowo-szantowa - wystąpią Cezary Malkiewicz, Tuhaj Bej, Shantaż, Babsztyl, Bubliczki, EKT Gdynia (Kort tenisowy obok Plaży Kortowskiej)
20:00 - Namiot Disco Polo - wystąpią Mejk, Exelent, Gesek, Czadoman, MIG (Kort tenisowy obok Plaży Kortowskiej)
22:00 - Pokaz tańca z ogniem - Grupa Asura (Stadion Główny)

PIĄTEK - 20.05

10:00 - Turniej gier komputerowych + gry planszowe (Regionalne Centrum Informatyczne)
11:00 - Must Be The Dziekan (Jezioro Kortowskie)
13:00 - Bój Wydziałów (Stadion Główny)
17:00 - Kortofest - festiwal muzyczny - Gwiazda Festiwalu: Omni mOdO (Plaża Kortowska)
17:30 - Górka Kortowska - wystąpią: Natalia Nykiel, Akcent, HEY, Lady Pank, Grubson, Remady & Manu-L, O.S.T.R., After Party
21:00 - Namiot FaceClub LED Party - zagrają: Matt5ki, Solic, Procop, Omen, Diabllo, Taito, V_valdi, Fafaq (Kort tenisowy obok Plaży Kortowskiej)

SOBOTA - 21.05

9:00 - Hatowiada Ultimate Frisbee Hat Cup (Stadion Główny)
10:00 - Turniej gier komputerowych (Regionalne Centrum Informatyczne)
11:00 - KortoStrong (Stadion Główny)
13:00 - ChillStage - wystąpią: Sara Szymczak, Dobra Siła, ZKS SQUAD, Etna Kontrabande, Naaman, Bethel, Chilli Crew (Plaża Kortowska)
14:00 - Bój akademików (Stadion Główny)
14:00 - Gadka Szmatka - goście: Joanna Jędrzejczyk, Piotr "Lolek" Sołoducha, Mirosław "Mynio" Ortyński (Kort tenisowy obok Plaży Kortowskiej)
17:30 - Górka Kortowska - wystąpią: Transsexdisco, Gooral + ZPIT "Kortowo", Luxtorpeda, Golec uOrkiestra, Enej, Łąki Łan
21:00 - Namiot Trap Student Party - wystąpią: Projekt KAI + ZEN (Kort tenisowy obok Plaży Kortowskiej)

NIEDZIELA - 22.05

9:00 - Hatowiada Ultimate Frisbee Hat Cup (Stadion Główny)
11:00 - Śniadanie na Plaży Kortowskiej
13:00 - Coolturalny Student - Formacja Chatelet (Plażą Kortowska)
14:00 - Mecz pokazowy Futbolu Amerykańskiego - Olsztyn Lakers vs Warsaw Sharks (Stadion Główny)
15:00 - Mecz Błotny (Ośrodek Jeździecki - Kortowo III)

DODATKOWO: STREFA BUNGEE - skoki za darmo od piątku do soboty

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB