Warsztaty, konsultacje i prezentacje, czyli Dzień Otwartych Drzwi na UWM

2016-03-31 21:10:00 (ost. akt: 2016-04-04 13:21:40)
Warsztaty, konsultacje i prezentacje, czyli Dzień Otwartych Drzwi na UWM

Autor zdjęcia: Justyna Mołodziejko/Tworzywo

31 marca odbyły się Dni Otwarte UWM. Jak zwykle wszyscy obecni maturzyści mogli zapoznać się z programami wszystkich wydziałów i kierunków studiów. Wszyscy licealiści mieli okazję zobaczyć, jak będzie wyglądała matura oraz wziąć udział w warsztatach.

Na tegorocznych Dniach Otwartych UWM wszystkie wydziały prezentowały bogatą ofertę kształcenia. Już po godz. 9 eksperci z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej z Łomży pokazali, w jaki sposób wyglądają matury z wybranych przedmiotów. Uniwersyteccy specjaliści podpowiadali, jaki kierunek wybrać oraz wyjaśniali, jak wygląda rekrutacja na studia. Na Dniach Otwartych pojawiły się też liczne koła naukowe.


Wszyscy zainteresowani mieli również okazję zwiedzić aule, pracownie, laboratorium, campus i Bibliotekę Uniwersytecką. Na uczniów czekały także liczne warsztaty, m.in. warsztaty radiowe, z kaligrafii, sensoryczne czy inżynieryjne. Przy stoisku Biura Karier eksperci przeprowadzali konsultacje, testy i konkursy z nagrodami.

W tym dniu uniwersytet zwiedzały grupy uczniów z całego województwa, m.in. z Morąga, Nidzicy, Elbląga i Mrągowa.Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. opol #1965894 | 35.0.*.* 1 kwi 2016 12:26

    A co tam słychać w kombinacie produkcji bezrobotnych ? Szefostwo juz zapewniło sobie dożywotnie posady (na państwowym -ot orły !) i raczej to im zwisa czy kogos nauczą czegos czy nie ... Byle tylko hajsu z pieniedzy podatników zarabiajacych 1700 nie zabrakło na pensyjki profeury po 7500 za pierdzenie w stołek....

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. po Politechnice Warszawskiej #1965846 | 88.156.*.* 1 kwi 2016 11:48

    UWM nie jest żadną uczelnią, tylko fabryką bezrobotnych "studentów", którzy nie mieli ambicji, aby studiować na normalnej uczelni. Później tylko płacz i lament, że nie ma pracy albo jest w biedronkach, galeriach, za 1300 zł i na umowę śmieciową. TRAGEDIA.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz