Zabaw się coolturalnie z Kabaretem Moralnego Niepokoju!

2016-03-31 09:55:17 (ost. akt: 2016-03-31 11:07:16)

Zbliża się kolejna edycja Coolturalnego Studenta. Już 13 kwietnia odbędą się dwa występy Kabaretu Moralnego Niepokoju. Pierwszy o godz. 18, drugi o 20. Bilety będą dostępne od 4 kwietnia w cenie 15 zł dla studentów UWM, 30 zł pozostałe osoby. Dobra zabawa gwarantowana!

Zabaw się coolturalnie z Kabaretem Moralnego Niepokoju!

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Ostatnia edycja Coolturalnego Studenta przed Kortowiadą zbliża się wielkimi krokami. Główną gwiazdą będzie warszawski Kabaret Moralnego Niepokoju.

Grupa powstała w 1993 r. W jej skład wchodzą: Robert Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Rafał Zbieć i Magdalena Stużyńska. Dzięki błyskotliwym tekstom i występom w programach telewizyjnych artyści zdobyli popularność w całym kraju. Górski wykreował wiele znanych postaci, takich jak Badyl, rozmawiający przez telefon z kolegą, czy Gwidon i Romek, dwa "intelektualne" pijaczki.

Bilety w cenie 15 zł - studenci UWM, 30 zł - pozostałe osoby można kupić w Biurze Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego UWM, DS 2, pok. 1, w godz. 11-13.

W wydarzeniu może wziąć udział każdy student, absolwent, pracownik UWM i mieszkaniec Olsztyna. Organizatorem jest Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB