Oszczędzanie bez wychodzenia z własnego domu

2015-10-06 14:55:13 (ost. akt: 2016-01-15 11:45:58) Artykuł sponsorowany
Oszczędzanie bez wychodzenia z własnego domu

Autor zdjęcia: mat. prasowy

Na dzisiejszym rynku liczy się nie tylko korzystna oferta, ale również łatwość związana ze skorzystaniem z niej. Wśród licznych i różnorodnych ofert lokat, najlepiej z tym połączeniem radzi sobie Idea Bank, twórca bardzo korzystnej Lokaty Happy. Lokata Happy uznawana jest za najlepszą z lokat oferowanych dziś na rynku. Cieszy się pozytywnymi opiniami korzystających z niej osób, a dzięki temu Idea Bank zyskuje coraz większe zaufanie swych klientów.

Wystarczy kilka prostych czynności, aby zacząć oszczędzać pieniądze z lokatą happy. Wszystko może odbyć się nawet bez wychodzenia z własnego domu: szybko i bardzo wygodnie, bez zbędnych formalności i nerwów. Zasadniczo założenie Lokaty Happy online składa się z trzech bardzo prostych kroków. Pierwszym z nich jest wypełnienie wniosku, co nie wymaga zbyt wiele czasu i wysiłku. Wpisuje się w nim tylko niezbędne informacje. Twórcy oferty dbają bowiem o to, aby niczego nie utrudniać. Następnie należy chwilę odczekać na potwierdzenie, które zostanie wysłane na wskazany adres e-mail. To już prawie koniec formalności. Pozostaje jeszcze tylko najważniejszy krok, czyli wpłacenie pieniędzy na odpowiedni numer rachunku bankowego. Dzięki tym trzem prostym czynnościom można cieszyć się oszczędzaniem. Co więcej: można również nad ulokowanymi pieniędzmi przejąć całkowitą kontrolę. W jaki sposób? Logując się do systemu w dowolnym momencie dnia i nocy, wedle własnych potrzeb i uznania. Dzięki logowaniu w specjalnym panelu klienta można na bieżąco śledzić parametry związane z ulokowaną kwotą. To z pewnością duże udogodnienie dla klienta. Zanim jednak przystąpi się do skorzystania z tej oferty, warto przejrzeć regulamin i strony internetowe związane z lokatą. Są one bardzo rzetelnie sporządzone. Posiadają nawet specjalne kalkulatory, dzięki którym łatwo przeliczyć, czy skorzystanie z Lokaty Happy rzeczywiście będzie opłacało się w przypadku indywidualnego zapotrzebowania zainteresowanego klienta.

Korzyści wypływające z Lokaty Happy


Lokata Happy, oprócz podstawowej korzyści, jaką jest z pewnością łatwość w jej założeniu i brak zbędnych formalności, posiada wiele innych zalet. Przede wszystkim jest wysoko oprocentowana. To aż 4% w skali roku. Nieprzypadkowo zatem została uznana za najlepszą lokatę na rynku. Najważniejsze wydaje się jednak to, że aby skorzystać z tej oferty, nie trzeba "w zamian" zakładać konta osobistego w Idea Banku. Wiele banków oferuje promocje, które wiążą się z innymi zobowiązaniami wobec tego banku: na przykład założeniem rachunku osobistego. Przy zakładaniu Lokaty Happy nie jest wymagane, aby korzystać z innych usług Idea Banku. Trzeba jednak pamiętać, że z Lokaty Happy można skorzystać tylko raz. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje zaś przez trzy miesiące. Lokatę można oczywiście odnowić na standardowych warunkach, jeśli tylko klient wyrazi taką chęć. Minimalna kwota, jaką można wpłacić to 1000 złotych. Maksymalna zaś to 10 000 złotych. Oferta Idea Banku to oferta dla tych, którzy chcą oszczędzić w krótkim czasie.

http://m.wm.pl/2015/10/orig/ib-600x400-lokata-happy-1-270344.jpg

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. KasiaTw #1906648 | 89.66.*.* 14 sty 2016 13:27

    Lokata wciąż jest dostępna. Istnieją na rynku również inne lokaty. Aby wybrać najlepszą warto wiedzieć czym się kierować.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz