Poznaj magazyn „The Future Is Now #4”

2015-05-07 06:00:00 (ost. akt: 2015-05-07 08:48:31) Artykuł sponsorowany
Poznaj magazyn „The Future Is Now #4”

Autor zdjęcia: WSIiZ

Każdy młody człowiek musi się zmierzyć z wieloma zagadnieniami związanymi z wyborem dalszej ścieżki kształcenia. Tym ważnym kwestiom Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania im. Prof. T. Kotarbińskiego dedykuje wydany własnym nakładem magazyn „The Future Is Now #4”. Prezentujemy Państwu jego kolejny - już czwarty - numer.

W najnowszym numerze magazynu o tym, jak ważny jest świadomy wybór kierunku studiów. Warto to dokładnie przemyśleć i znaleźć taki, który będzie zarówno ciekawy, jak i praktyczny. W tym celu trzeba dokładnie zbadać rynek pracy i dowiedzieć się, jakich specjalistów poszukują pracodawcy. Jakie kierunki dadzą nam nie tylko wiedzę teoretyczną, ale też praktyczne umiejętności do wykonywania zawodu? Badania wciąż wskazują na duże zapotrzebowanie na inżynierów, absolwentów kierunków technicznych. Obecnie jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin techniki jest mechatronika, która jest interdyscyplinarną kombinacją elektroniki, mechaniki, informatyki i sterowania. Na czym dokładnie polega i dlaczego warto się nim zainteresować? Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz oczywiście w najnowszym numerze magazynu „The Future Is Now #4”.

Jak wybrać kierunek studiów zgodny z własnymi marzeniami i aspiracjami? Czym tak naprawdę są praktyczne profile kształcenia i czy są one dla Ciebie? Czy wciąż warto wybierać studia inżynierskie? Jak przebrnąć przez gąszcz niegroźnych, jak się okazuje, wymagań formalnych związanych z procedurą przyjęcia na studia? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w magazynie, którego bezpłatną wersję elektroniczną pobierzesz TUTAJ.