Uwaga, bilety do kina do zgarnięcia! Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

2014-12-15 11:16:59 (ost. akt: 2014-12-15 11:23:00)
Uwaga, bilety do kina do zgarnięcia! Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Autor zdjęcia: Materiały Multikina

Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na noc z Hobbitem w olsztyńskim Multikinie. Seans odbędzie się 19 grudnia (piątek), start godz. 22, oglądamy do rana. Jak zdobyć bilet? Wczytaj się w nasz przewodnik!

Jak zdobyć zaproszenie na ENEMEF: Noc Hobbita z przedpremierą Bitwy Pięciu Armii?

Polub na Facebooku fanpage Olsztyński Portal Studencki. Wpisz komentarz pod postem o biletach na Hobbita. Wyślij swoje imię i nazwisko pod adres: internet@gazetaolsztynska.pl.

Pierwsze dwie osoby, które spełnią powyższe warunki, otrzymają zaproszenie na nocny maraton. Do dzieła!

ENEMEF: Maraton Hobbita z przedpremierowym pokazem "Bitwy Pięciu Armii" to noc długo wyczekiwana przez wszystkich fanów Tolkiena. Tak jak przy ekranizacjach Władcy Pierścieni, Peter Jackson stworzył piękne, zapierające dech w piersiach filmy z oszałamiającymi efektami specjalnymi.

W trakcie tej epickiej nocy przedpremierowo zaprezentowana zostanie trzecia część serii, czyli "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" oraz dwie wcześniejsze: "Pustkowie Smauga" oraz "Niezwykła podróż". Filmy zostaną wyemitowane w kolejności chronologicznej:
- Hobbit: Niezwykła podróż,
- Hobbit: Pustkowie Smauga,
- Hobbit: Bitwa Pięciu Armii.

ENEMEF: MARATON HOBBITA odbędzie się 19 grudnia (piątek) od godz. 22:00 do około 6:30 rano jednocześnie w 31 Multikinach w Polsce, w tym w Olsztynie.

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii - PRZEDPREMIEROWO!
The Hobbit: The Battle of the Five Armies, Nowa Zelandia, USA 2014, 144'
reżyseria: Peter Jackson
scenariusz: Fran Walsh, Philippa Boyens, Peter Jackson, Guillermo del Toro
obsada: Martin Freeman, Hugo Weaving, Ian McKellen, Cate Blanchett, Orlando Bloom
muzyka: Howard Shore

SPECJALNY POKAZ PRZEDPREMIEROWY!
Trzecia część filmowej adaptacji książki J.R.R. Tolkiena, wyczekiwana przez wszystkich fanów Śródziemia. Wyczekiwana tym bardziej, że filmowy apetyt coraz bardziej wzmagały stopniowo ujawniane powalające na kolana zwiastuny, które zapowiadają jeszcze bardziej epicki, intensywny, emocjonujący i wzruszający film, niż poprzednie części Hobbita i ekranizacja Władcy Pierścieni.

Krasnoludy z Ereboru odzyskują swoją ojczyznę, ściągając gniew smoka na Esgaroth. Niebawem wolne istoty Śródziemia łączą siły przeciwko Sauronowi, który wysyła legiony orków w kierunku Samotnej Góry. Zbliża się Bitwa Pięciu Armii, która zadecyduje o losach Śródziemia.