Pezet zagra w Olsztynie? Zdecydują internauci

2013-05-13 18:41:04 (ost. akt: 2013-05-13 18:41:46)
Pezet zagra w Olsztynie? Zdecydują internauci

Autor zdjęcia: Archiwum artysty

Zagadka projektu Ω ujawniona! Tajemniczą gwiazdą tegorocznej trasy Red Bull Tour Bus będzie Pezet - jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich raperów. W ramach trasy Pezet Ω Tour, mobilna scena pojawi się w 8 miastach Polski, które wybiorą internauci. Olsztyn walczy o to, żeby bus zajechał też do Olsztyna.

W poniedziałek wieczorem internauci poznali prawdziwe oblicze Ω. Specjalny klip, nagrany do najnowszego utworu Pezeta p.t. „Ostatni Track”, zwiastuje czerwcową trasę koncertową Red Bull Tour Bus. Wraz z raperem w trasę koncertową na mobilnej scenie umieszczonej na dachu autobusu wybiorą się m.in.: Auer z kolektywu The Lordz Team oraz DJ Panda. Razem zagrają materiał z najlepszych solowych płyt Pezeta: Muzyki Klasycznej, Muzyki Poważnej i Muzyki Rozrywkowej.

Aby ściągnąć Red Bull Tour Bus z Pezetem na pokładzie do swojego miasta, wystarczy wziąć udział w internetowym głosowaniu na stronie www.redbulltourbus.pl, które potrwa do 26 maja. Do walki o koncert stanęło 12 miast: Olsztyn, Lublin, Warszawa, Częstochowa, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Poznań, Białystok, Szczecin. To publiczność zadecyduje, gdzie pojawi się Red Bull Tour Bus z projektem Pezet Ω Tour. Już w czerwcu odbędzie się 8 wyjątkowych koncertów w miastach, które zdobędą najwięcej głosów. Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów dobrych dźwięków i moc muzycznych emocji!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB