Szukają Ajdola wśród studentów. Najlepszy wystąpi na Kortowiadzie

2013-03-20 16:54:35 (ost. akt: 2014-05-28 19:38:37)

Jak co roku, wiosną poszukujemy talentów wokalnych wśród studentów UWM. Pomóż nam odnaleźć nowego Ajdola! Zgłoś się do konkursu i wygraj niepowtarzalną szansę zaśpiewania dla najlepszej publiczności w Polsce na Górce Kortowskiej podczas Kortowiady 2013. Dodatkowo dla półfinalistów przygotowaliśmy wspaniałe nagrody.

Szukają Ajdola wśród studentów. Najlepszy wystąpi na Kortowiadzie
To kolejna już edycja Ajdola. Cieszący się niesłabnącą popularnością konkurs, pozwala nie tylko wygrać i pokazać się szerszej publiczności, ale również świetnie się bawić. Studenci otrzymają raz jeszcze niezwykłą szansę na występ podczas najlepszych w całym kraju juwenaliów. Scena główna na Górce Kortowskiej czeka na najlepszych!

Konkurs składa się z trzech części: w pierwszej w drodze eliminacji wyłaniani są uczestnicy, którzy przechodzą do drugiej części – półfinałowej. W części półfinałowej Ajdola, wybrani zostaną finaliści. Uczestnicy Konkursu Ajdol wykonują jedną piosenkę a capella podczas eliminacji. Ich występy oceniać będzie specjalnie powołane Jury.

Chcesz wziąć udział? Nic prostszego! Wystarczy zapoznać się z Regulaminem Konkursu Ajdol 2013, przyjść na eliminacje i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Podczas eliminacji decyduje kolejność zgłoszeń! Nie zwlekaj więc... startujemy 3 kwietnia!

Wszystkich chętnych zapraszamy na eliminacje: 3 kwietnia, 10 kwietnia i 17 kwietnia. Czekamy na Was w Klubie Studenckim RAKOR o godzinie 20.00


Półfinał już 24 kwietnia a nagrodą główną w konkursie jest występ podczas Juwenaliów Olsztyńskich Kortowiada 2013 na Górce Kortowskiej.

RUSS UWM
Tagi: Kortowiada

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB