Szukają Ajdola wśród studentów. Najlepszy wystąpi na Kortowiadzie

2013-03-20 16:54:35 (ost. akt: 2014-05-28 19:38:37)
Szukają Ajdola wśród studentów. Najlepszy wystąpi na Kortowiadzie

Jak co roku, wiosną poszukujemy talentów wokalnych wśród studentów UWM. Pomóż nam odnaleźć nowego Ajdola! Zgłoś się do konkursu i wygraj niepowtarzalną szansę zaśpiewania dla najlepszej publiczności w Polsce na Górce Kortowskiej podczas Kortowiady 2013. Dodatkowo dla półfinalistów przygotowaliśmy wspaniałe nagrody.

To kolejna już edycja Ajdola. Cieszący się niesłabnącą popularnością konkurs, pozwala nie tylko wygrać i pokazać się szerszej publiczności, ale również świetnie się bawić. Studenci otrzymają raz jeszcze niezwykłą szansę na występ podczas najlepszych w całym kraju juwenaliów. Scena główna na Górce Kortowskiej czeka na najlepszych!

Konkurs składa się z trzech części: w pierwszej w drodze eliminacji wyłaniani są uczestnicy, którzy przechodzą do drugiej części – półfinałowej. W części półfinałowej Ajdola, wybrani zostaną finaliści. Uczestnicy Konkursu Ajdol wykonują jedną piosenkę a capella podczas eliminacji. Ich występy oceniać będzie specjalnie powołane Jury.

Chcesz wziąć udział? Nic prostszego! Wystarczy zapoznać się z Regulaminem Konkursu Ajdol 2013, przyjść na eliminacje i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Podczas eliminacji decyduje kolejność zgłoszeń! Nie zwlekaj więc... startujemy 3 kwietnia!

Wszystkich chętnych zapraszamy na eliminacje: 3 kwietnia, 10 kwietnia i 17 kwietnia. Czekamy na Was w Klubie Studenckim RAKOR o godzinie 20.00


Półfinał już 24 kwietnia a nagrodą główną w konkursie jest występ podczas Juwenaliów Olsztyńskich Kortowiada 2013 na Górce Kortowskiej.

RUSS UWM
Tagi: Kortowiada

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB